Site Rengi


KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ

Anasayfa » KOSGEB GİRİŞİMCİLİK DESTEKLERİ

Yeni Bir İş Fikriniz Mi Var?

Girişimcilik Belgenizi Aldınız Mı?

O Halde Tam Size Göre Bir İş Planım Var?

6 Yıllık Danışmanlık Tecrübemle bir çok sektöre ve iş fikrine yazdığım Başarılı Projelerden Girişimcilerimizi işletme sahibi yapmanın yanı sıra istihdama da sağlanan katkıdan dolayı mutluluğumu dile getirmek isterim.

Şimdi adım adım neler yapabileceğimizi konuşalım.

Girişimcilik belgenizi aldınız ve güzel bir iş fikrine sahipsiniz!! Artık tanışabiliriz. Öncelikle iş fikrinizin hangi teknoloji seviyesinde olduğunu konuşacağız ve ona göre yararlanacağınız destek miktarını belirleyeceğiz.

Sonra ki adımda maliye kaydınızın tamamlanmasını ve vergi levhanızı çıkartacağız.

Kosgeb veri tabanına kaydınızı yaparak kobi beyannamenizi oluşturuyoruz.

Kişisel bilgilerinizi, iş tecrübelerinizi ve iş fikrinizin içeriğini konuştuktan sonra gerekli verileri toplayarak iş planınızı yazıyorum.

İş fikrinizin sektörel analizini çıkartarak projenize uygun hedefler belirleyip sürdürülebilir bir işletme kurmanıza yardımcı oluyorum.

Sizlerle olan birlikteliğim sadece proje ve iş planı yazılana kadar değil tabi ki. Ta ki desteklerden yararlanmanız ve sonrasında ilave destek ve teşviklerden hakkınız olanları alana kadar birlikteliğimiz devam edecektir. Evet şimdi de yararlanacağınız miktarlar üzerine size bilgi aktarayım. Girişimcilik 2 gruba ayrılmıştır. Geleneksel Girişimcilik ve İleri Girişimcilik olarak değerlendiriliyorsunuz.

Geleneksel Girişimci iseniz maksimum alacağınız Destek tutarı 60.000 TL’dir.

İleri Seviye Girişimci iseniz 60.000 TL + (seviyenize göre) 100.000 – 200.000 ve 300.000 TL’ye kadar hibe ile desteklenmektesiniz.

Yazışma Başlat
Bize Yazın
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabilirim
Call Now ButtonHemen Arayın